Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Çin-Scienoe Hidrojen
No. Çalışanları: 100~200
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 70% - 80%
: Edelman Hydrogen Energy Equipment Co., Ltd.;Shanghai Jie Hydrogen Technology Co., Ltd.;Guangdong Taiji Power Technology Co., Ltd.etc
Giriş

Sino-Science Hydrogen, hidrojen yakıt hücresi güç sisteminin temel malzemelerini ve parçalarını geliştiren ve hidrojen güç çözümleri sağlayan uluslararası bir şirkettir.

Eyalet düzeyinde yeni bir bölge, pilot serbest ticaret bölgesi ve Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area olarak Nansha Bölgesi, Guangzhou'da bulunan Sino-Science Hydrogen, yaklaşık 3.000 metrekarelik Ar-Ge, pilot ve üretim tesislerine sahiptir.

Sino-Science Hydrogen, inovasyonu motor olarak alıyor,Şirketin stratejik dağıtımını istikrarlı bir şekilde teşvik etmek için başlangıç ​​noktası olarak teknoloji ve çekirdek olarak kültür - bir hidrojen uygulamaları için bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip lider kuruluş, yeni enerji araçlarına bir Çin çekirdeği veriyor ve Çin'in dünyanın hidrojen gücü için çözümlerini ihraç ediyor.

Şirketin ana temel ürünü, hidrojen yakıt hücresi "boyununun" temel ana malzemesi olan platin bazlı bir katalizördür.Katalizör, membran elektrot bileşenlerini oluşturmak için proton membranı üzerine kaplanır;tek hücre yapısı bir akım toplayıcı, bir bipolar plaka ve bir membran elektrottan oluşur.Ve diğer bileşenler.

Temel Prensipler Hidrojen sisteme girer ve yanmaz, ancak doğrudan elektrik enerjisine dönüştürülen bir elektrokimyasal reaksiyon üretmek için membran elektrotuyla temas eder.Hidrojen yakıt pilleri geleneksel anlamda piller değil, jeneratörlerdir.

Yerli hidrojen yakıt hücrelerinde kullanılan katalizörlerin %95'inden fazlası ithalata dayanmaktadır ve tedarik programı 6-8 aydır;sadece birkaç yerli katalizör üreticisi var, bunların çoğu test aşamasında, performans göstergelerinin iyileştirilmesi gerekiyor, stabilitenin doğrulanması gerekiyor ve ticari seri üretim Daha da nadirdir.Ürünlerimiz ithalat tekelini kırmakta ve kısa tedarik döngüsüne sahiptir.Şirket, 5 buluş izni, 1 buluş yayını ve 5 faydalı model patentini onayladı.Yakın gelecekte 40'tan fazla patent planlanmaktadır.

Çekirdek üretim ekipmanlarını ve otomatik üretim hatlarını bağımsız olarak araştırıyor ve tasarlıyoruz.Şu anda platin karbon üretim kapasitesi parti başına yaklaşık 10 kilograma ulaşabilir.Yıllık üretim kapasitesi 2.400 kg'dır.Ürün, yüksek maliyet performansına, iyi stabiliteye, güçlü süreç uyarlanabilirliğine sahiptir ve verim oranı, bireysel özelleştirme için uygun olan %99,9 kadar yüksektir;ürün karşılaştırmasında, aynı %40 platin karbon katalizörü, JM'den %50 daha yüksek elektrokimyasal aktif alana sahiptir.TKK ile karşılaştırıldığında, alaşımlı ürünler göstergeleri neredeyse ikiye katlıyor.

Şirketimizin ürünleri, SAIC JieHidrojen, Ballard, Wuhan Politeknik Hidrojen, Edelman, vb. gibi yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcılar tarafından tamamen test edilmiş ve doğrulanmıştır. Ürünlerimiz daha küçük ve daha düzgün parçacıklara sahiptir ve çeşitli göstergeler uluslararası olarak bilinenlerden daha iyidir. marka.Sağdaki kıyaslama testi performans eğrisi, ömür zayıflamasının rakip ürünlerden daha düşük olduğunu gösterir.Bu anormallik, Hydrogen Power Zhongke'nin şirket için sağlam bir hendek inşa eden çoklu teknik bariyerlerinin benzersiz formülü ve teknolojik sürecidir.

Geçmiş

Nisan 2018 |şirket başlattı.

Kasım 2019 |şirketin ilk parti katalizörü (pilot üretim) başarıyla tamamlandı.

Temmuz 2020 |Hidrojen bazlı yakıt hücreleri için pt bazlı katalizör, Üçüncü Yeşil Ekonomi Girişimcilik yarışmasında "Üstün Ödül" ve "En Ticari Değer Ödülü"nü kazandı.

Ağustos 2020 |Bilim ve Teknoloji Ekibinde hidrojen gücü FAW Hidrojen Gücü Geliştirme Laboratuvarını ziyaret edin, işbirliğine dayalı bir ilişki kurun.

Eylül 2020 |17. Çin Bilim Adamları Forumu'nda Hydrogen Power Zhongke, "Çin Yeni Enerji Endüstrisi, araştırma, entegrasyon, yenilik ve girişimcilik gösterim üssü" ödülüne layık görüldü ve "2020 Çin'in yüksek kaliteli bilim, teknoloji ve teknoloji gelişimi için önde gelen kuruluşu" ödülüne layık görüldü. yenilik".Zhou Meilin, "2020 Çin'in yüksek kaliteli bilim, teknoloji ve inovasyon gelişimi için önde gelen isimlerinden biri" ödülüne layık görüldü ve Çin Bilim İnsanları Forumu başkan yardımcılığına seçildi.

Kasım 2020 |Liaoning Fuarı, SHENFU hidrojen enerjisi endüstri parkı projesini inşa etmek için Shenfu yeni alanı ile bir sözleşme imzaladı.

Aralık 2020 |2020'de Hydrogen Power Zhongke "yakıt pili platin bazlı alaşım katalizörü" projesi Guangdong Üniversitesi Sonuçları Roadshow Finalleri, büyüme grubunda üçüncü ödülü kazandı (5/300)

2021 Mart |Zhejiang Hydrogen Airlines ile resmi olarak kurulan stratejik işbirliği ilişkisi, uzun vadeli satın alma sözleşmesi imzaladı 2021 Nisan |Çevik Mülkiyet ile kurulan stratejik işbirliği ilişkisi

2021 Nisan |elde edilen stratejik yatırım

2021 Mayıs |IOS9001 ve IOS14001 kalite yönetim sistemi sertifikası ile,

2021 |Hidrojen kanat teknolojisi, HYDROGEN CRAFT CORPORATION LTD ile ortaklaşa başlatıldı.Havayolları hidrojenle çalışan özel insansız hava araçları geliştirecek

Hizmet

Şirket, hidrojen yakıt pili güç sistemleri için temel malzeme ve bileşenlerin geliştirilmesinde ve hidrojen enerjisi uygulama çözümlerinin sağlanmasında uluslararası bir ortaktır ve şimdiye kadar ürünlerimizin çoğu patentlidir!

Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili 0

Avantaj Hizmetimiz:

1, müşterilerimiz için kendi teknolojimizi ve yenilikçi ürünlerimizi sağlamak için kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var!

2, Bazı ürünler için yeni bir fikri olan herhangi bir müşteri için, bize bildirin, fikrinize göre benzersiz bir ürün tasarımı sağlayabiliriz!

3, ABD örnekleri gönderen müşteriler için, örneklere göre daha iyi ürünler tasarlayıp geliştireceğiz!

4, Her müşteri için, ürünleri için en uygun malzemeyi ve ayrıca yenilikçi malzemeyi seçeceğiz!

5, biz üreticiler, fabrikalar, bu yüzden seri üretim yeteneğine sahibiz!

 

Bu nedenle, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Fedex bizim iyi ortağımızdır, müşterinin eline hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilir.

 

Çin Sino-Science Hydrogen (Guangzhou)Co.,Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

Şirketin tam bir çekirdek teknik ekibi var, Singapur Mühendislik Akademisi üyesi Lee Jim Yang, uluslararası üne sahip birçok derginin yayın kurulu üyesidir ve daha fazlası için yakıt hücreleri ve lityum iyon Pil araştırmalarına adanmıştır. 30 yıldan fazla, dr.Jianhuang Zeng, enerji alanında dünyanın önde gelen bilim adamlarından biridir.CTO olarak, Dr. Jianhuang Zeng, 20 yıldır hidrojen enerjisi ve yakıt hücrelerinin temel malzemelerinin, özellikle de elektrokatalizörlerin temel araştırma ve uygulama geliştirmesiyle uğraşmaktadır.Diğer üyeler, genç ve orta yaşlı uzmanlardaki yerli yakıt hücresi bağlantılarıdır.

Stratejik Operasyon Ekibi: Kurucu Bay Zhou Meilin, PLA'nın İletişim Koleji'nden mezun oldu, iletişim komutanlığı bölümünden mezun oldu, güçlü yönetim ve koordinasyon yeteneği ve risk yönetimi ile 30 yılı aşkın bir süredir askeri yüksek öğrenim yönetimi ve devlet işleriyle uğraştı. tecrübe etmek.Zhang Fan ve ZhouÇengguo sırasıyla baş yatırım görevlisi ve mali müşavir olarak görev yapmaktadır.

Öz Sermaye Yapısı: Şirket, gerçek denetleyici Zhou Meilin ve üç ortaklık holding platformundan oluşur, ilk platform yatırımcı holding platformu, ikincisi teknik ekip tutma platformu ve üçüncüsü yönetim ekibi holding platformudur.

Kurumsal Rekabet Edebilirlik: Sino-Science'ın şu anda 35 çalışanı bulunmaktadır.Çekirdek ürünler platin karbon, platin kobalt ve platin nikel katalizörleridir.Farklılaştırılmış rekabet avantajı açıktır ve teslimat kapasitesi 10 kg/gün'dür.Çekirdek ekip, temel rekabet gücünü artırmak için sürekli olarak optimize edilir.