Guangdong Taiji Power Technology Co., Ltd., tedarikçi inceleme toplantısına katılmak için Hydrogen Power China Science and Technology Co., Ltd.'ye gitti.

March 10, 2022

 

Guangdong Taiji Power Technology Co., Ltd., tedarikçi inceleme toplantısına katılmak için Hydrogen Power China Science and Technology Co., Ltd.'ye gitti.

 

 

9 Mart saat 10:00'da, Guangdong Taiji Power Technology Co., Ltd.'nin Baş Teknoloji Sorumlusu Dustin, Kalite Departmanı Müdürü Cao Hai, Satın Alma Departmanı Müdürü Wang Shuilian ve Wang Xu, katılmak için şirketimize geldiler. tedarikçi gözden geçirme toplantısında.Şirketin teknik direktörü Huang Zeng Jian, Pazar Satın Alma Departmanı Müdürü Tang Wei ve diğer personel katılımcılara eşlik etti.
Bu inceleme iki aşamada gerçekleştirilecektir: ilk aşama tedarikçinin kendi kendini değerlendirmesi ve ikinci aşama tedarikçinin yerinde incelemesidir.Öncelikle her iki tarafın personeli kısa bir tanıtım yaptı ve firmamız ürün projesini detaylı bir şekilde anlattı.İkinci olarak, şirketimizin kalite sistemini, teknik sürecini, ekipman ve diğer belge ve malzemelerini inceledik ve şirketimizin üretim ekipmanlarını, test ekipmanlarını, üretim sürecini ve süreç kontrolünü yerinde inceledik;son olarak, iki taraf görüş alışverişinde bulundu ve inceleme sonuçlarını özetledi.
Baş teknoloji sorumlusu Dustin, bu tedarikçi gözden geçirme toplantısı için katalizörlerimiz hakkında yapıcı yorumlarda bulundu.Şirketimizin yüksek derecede katalizör tutarlılığını ve verimini korumaya devam edeceğini, derinlemesine araştırma yapmaya ve katalizörlerin performansını iyileştirmeye devam edeceğini ve uluslararası bir hidrojen tedarikçisi haline geleceğini umuyordu.Enerji sektörünün lideri ve gelecekte Hydrogen Power China ile iletişim ve işbirliği yapma beklentisini dile getirdi.
Bu kez, Guangdong Taiji Power Technology Co., Ltd., yalnızca ürünlerimizin ve hizmetlerimizin onaylanması değil, aynı zamanda kapsamlı gücümüzün büyük bir tanınması olan tedarikçi inceleme toplantısına katılmak için şirketimize geldi.Şirketimizin kurumsal işbirliğinde iyi bir iş çıkarması, teknolojik tekrarlama yoluyla kapsamlı maliyet düşüşünü teşvik etmesi ve endüstri parklarının planlanması ve inşasını hızlandırması için büyük önem taşımaktadır ve sağlam bir temel oluşturmuştur.